Page Index Toggle Pages: 1 Send TopicPrint
TRU OIL (Read 2865 times)
Knezevic Milan
Senior Member

TRU OIL
Feb 10th, 2012 at 5:05pm
Print Post  
Da li zna neko gde ima da se kupi u Evropi tru oil

Back to top
WWWGTalk  
IP Logged

B_R
Senior Member

Re: TRU OIL
Reply #1 - Feb 10th, 2012 at 6:03pm
Print Post  
Midway Deutchland, Rabitch u Nimbergu, u Ketneru ga nikada nisam nasao, Frankonije ga imaju ponekad. 

Kada stignem kuci u ponedeljak mogu da pogledam da li imam neku neotvorenu flasicu. Doneo sam gomilu pre tri godine ali sam dosta podelio. Jednom kada se otvori mora da se potrosi sto pre posto zelira u flasici i neupotrebljiv je.

Za sta ti treba? Tru oil se uopste ne ponasa kao ulje, vise je lak, i ostavlja samo povrsinski sloj. Za kundake je ok, isto i za drske od nozeva ali se na strelama jako brzo grebe i ne lici ni na sta. A pri tome i ne drzi pera.

Back to top

IP Logged

Knezevic Milan
Senior Member

Reply #2 - Feb 10th, 2012 at 6:22pm
Print Post  
hocu da premazem luk , riser . Pre neki dan sam bio u Frankoni i imali su samo balistol .....

luk nije mazan ni sa cim , a govorka se okolo da je idealno za zavrsno mazanje

i kako shvatih po tvom postu , bolje je kupiti vise manjih pakovanja , jer recimo pakovanje od 32OZ bilo bi samo upropasteno , jer mi treba da premazem jedan luk
« Last Edit: Feb 11th, 2012 at 10:49am by Knezevic Milan »  

Back to top
WWWGTalk  
IP Logged

B_R
Senior Member

Reply #3 - Feb 11th, 2012 at 4:06pm
Print Post  
Za rajzer je odlican. Samo zahteva pripremu kao oko, do smirgle 1500, pa celicnu vunu 1500 i na kraju poliranje polir pastom za drvo i odmascivanje. Kada ga stavis na takvu podlogu, ako drvo iole izgl;eda dobro bice savrsen.

Upravo tako, jedino sto se isplati je mala flasica, ako nemas veliku produkciju, pa potrosis 32 oz za dva tri meseca. Svaka flasica koju sam otvorio, pa ostavio da stoji po zavrsenom poslu, je zelirala do neupotrebljivosti, posle nekoliko meseci.

Kao st rekoh, u ponedeljak cu da ti pogledam kako stojim sa rezervama. Ako imama vise od jedne neotvorene flasice, dobijas ga. Ako ne, mozes da ga dobijes u martu, posto cu tada moci da ga nabavim.. Nadam se da ti odgovara.

A imas i varijantu da ti to izfinisiram, za dzabe..

Back to top

IP Logged

Knezevic Milan
Senior Member

Reply #4 - Feb 11th, 2012 at 5:09pm
Print Post  
mart je sasvim ok , a ukoliko ne zelis novac , dobices nesto od opreme....... stari vid trgovine ...
hvala

Back to top
WWWGTalk  
IP Logged

B_R
Senior Member

Reply #5 - Feb 11th, 2012 at 7:56pm
Print Post  
Dogovoreno..

Back to top

IP Logged