Page Index Toggle Pages: 1 Send TopicPrint
Cartel Fantom (Read 2329 times)
darko
Senior Member

Cartel Fantom
Apr 4th, 2012 at 8:19am
Print Post  
Super varijanta za pocetnike, rajzer i kraci (kombinacija staklo/drvo) zajedno za 117 evra bez poreza. Na stranim forumima ih hvale, prezadovoljni su performansama. Mogu da se nadju na alternativess.

Back to top
IP Logged

PJ
Senior Member

Re: Cartel Fantom
Reply #1 - Apr 6th, 2012 at 7:09am
Print Post  
Rajzer stvarno deluje korektno i cena zvuči odlično, prosto nema konkurenciju. Nažalost, na tih 117€ ide još 45€ za UPS. Ne znam za UPS, ali kada nešto stiže Fedex-om ili DHL-om, obavezno ide špedicija preko njih. Prošle nedelje u Fedexu je bilo 6500 dinara. Za DHL poslednja cena koju znam je 5900 dinara.

S obzirom na vrednost, ne treba zaboraviti 10% carinu i 18%PDV.....i već mi se vrti u glavi od cene do koje smo došli....ovako, bez digitrona, debelo preko 200€ Sad
E Srbijo među šljivama Sad

Back to top

IP Logged

Druid
New Member
*

Reply #2 - Jul 21st, 2013 at 9:06am
Print Post  
Da li je neko probao ovo, kakav je za pocetnika?

Back to top

IP Logged

PJ
Senior Member

Reply #3 - Jul 21st, 2013 at 7:01pm
Print Post  
Poznajem nekoliko ljudi koji ga koriste, ali svima je to prvi luk i svi su od skoro strelicari, pa nemaju sa cim da ga porede.

Jedan od najpopularnijih rajzera za početnik, kod nas, je SF Premium i u poredjenju sa njim, Fantom je malo teži (Premium je jedan od najlaksih 25" rajzera), grip je od istog materijala (kao gumiran) i donji deo gripa je malo "puniji"/"višlji".
Osnovna prednost u odnosu na Premium je nezavisno podesavanje snage kraka i pomranje kraka levo desno.

Svaki Fantom ima neku grbicu na gornjem delu koja je uvek na istom mestu, verovatno od alata kojim je pravljen. Nista upadljivo, ali eto, potpis jeftinog proizvoda.

Rajzer u Srbiji košta 13.300 dinara.

Back to top

IP Logged

Page Index Toggle Pages: 1
Send TopicPrint

« Board Index ‹ Board  ^Top