Page Index Toggle Pages: 1 Send TopicPrint
Redovna kontrola saobracaja (Read 1489 times)
Baltazar
Junior Member
**

Redovna kontrola saobracaja
May 14th, 2012 at 6:24pm
Print Post  
U nedelju sam isao malo u sumu na gadjanje i na mestu na kom nikad u zivotu nisam video policiju,zaustavi me partola.Pio-nisam,sta imas u prtljazniku-sta cu,kazem,imao sam feeling da ce svejedno da gleda...Malo sam se oladio kad rece da otvorim gepek...Dobro,nisam mislio da ce specijalci da me izvlace iz kola,ali taman sam planirao kupovinu nove sprave pa mi se nisu davale pare na advokate,jer papirica u vidu dozvole ili sl,ni od korova...Luk ih uopste nije zanimao ali ih je vrlo interesovalo sta je u paketu od cirka 20kg,obmotanom srebrnim duck-tapeom...Fini neki ljudi,pustili me cim su videli da je meta.Bez obzira da li su znali ili ne da mogu da me cimaju za luk,hvala im sto nisu...

Back to top

IP Logged

Goran Arambasic
New Member
*

Re: Redovna kontrola saobracaja
Reply #1 - May 14th, 2012 at 8:48pm
Print Post  
Baltazar wrote on May 14th, 2012 at 6:24pm:
U nedelju sam isao malo u sumu na gadjanje i na mestu na kom nikad u zivotu nisam video policiju,zaustavi me partola.Pio-nisam,sta imas u prtljazniku-sta cu,kazem,imao sam feeling da ce svejedno da gleda...Malo sam se oladio kad rece da otvorim gepek...Dobro,nisam mislio da ce specijalci da me izvlace iz kola,ali taman sam planirao kupovinu nove sprave pa mi se nisu davale pare na advokate,jer papirica u vidu dozvole ili sl,ni od korova...Luk ih uopste nije zanimao ali ih je vrlo interesovalo sta je u paketu od cirka 20kg,obmotanom srebrnim duck-tapeom...Fini neki ljudi,pustili me cim su videli da je meta.Bez obzira da li su znali ili ne da mogu da me cimaju za luk,hvala im sto nisu...

A mene cimaju za drvenjak   Cheesy

Back to top

IP Logged

Sale
Forum Administrator

yoyobow

Reply #2 - May 15th, 2012 at 6:07am
Print Post  
Pre nekoliko godina na povratku sa treninga su nas zaustavili panduri. U gepeku compound, na zadnjem sedistu recurve i gomila strela. K'o na pijaci  Grin
P - Odakle ?
MI - Sa treninga
P - Sta imate u gepeku ?
MI - Luk i strele, znate mi smo strelicari  Roll Eyes
P - A fazani, gde su fazani ?
MI - Kakvi fazani ?  Shocked
P - Pa sada je vreme za fazane. Aj bezite !

Back to top

IP Logged

Knezevic Milan
Senior Member

Reply #3 - May 31st, 2012 at 2:27pm
Print Post  
Verujem da su bili razocarani sto nema mesa

Back to top
WWWGTalk  
IP Logged

Page Index Toggle Pages: 1