Page Index Toggle Pages: 1 Send TopicPrint
Ovo morate procitati! (Read 1391 times)
mikaantika
New Member
*

Ovo morate procitati!
May 21st, 2013 at 2:51pm
Print Post  
Pre nedelju dana mi je na Cartelovom nisanu pukao šraf(rod) koji spaja scope i sight.Pokušavao sam na interenetu i preko prijatelja da nađem isti takav ali bezuspešno.Na kraju sam, očajan,napisao mail fabrici DOOSUNG CORP  http://www.doosungarchery.co.kr/. koja proizvodi scope i objasnio im moju situaciju..Iskreno, nisam se nadao da će mi uopšte odgovoriti.Međutim usledelo je iznenađenje.Dobio sam mail od predsednika kompanije u kojem izražava žaljenje zbog mog problema i porukom kojom me obaveštava da će mi u najkraćem mogućem roku poslati rezervni šraf.Posle 4 dana UPS kurirska služba(nesto kao DHL,podjednako skupo) mi na kućnu adresu donosi paket sa najnovijim fabričkim katalozima i 3 rezervna šrafa.Naravno, sve  to besplatno.
Inače, samo slanje UPS-om košta negde oko cca 80 eur.
Neka ovaj post bude način da se na neki način zahvalim DOOSUNG CORP. i prilika da i neke druge kompanije,pre svega mislim na domaće, vide kako se vodi računa o svakom kupcu ma koliko on mali bio.

Back to top

IP Logged

Bobann
New Member
*

Re: Ovo morate procitati!
Reply #1 - Oct 8th, 2013 at 12:42pm
Print Post  
Respect!

Back to top

IP Logged

90m
Senior Member

Reply #2 - Oct 8th, 2013 at 3:55pm
Print Post  
ma mi živimo u zemlji koja je u k..cu pa se tome divimo. Meni je pukao nosač scope-a na sureloc-u, žena iz njihovog odeljenja za reklamacije (nišan nije bio u garanciji) mi je novi deo poslala ISTOG DANA DHL-om uz izvinjenje jer takav kvar nije smeo da se uopšte dogodi; Stan mi je priznao fabričku grešku na jednom modelu, zamenio mi okidač za novi model, kada sam im rekao da imam i rezervni koji je ispravan zamenio mi je i taj jer postoji opasnost da sam otvori; onda je okidač zamenio i još jednom našem streličaru koji je imao isti model; Hoyt-u sam se žalio zbog krivljenja kamova (cam leaning), zamenili su mi krake modelom za tekuću godinu... Dakle, nema čuda, ljudi su normalni.

Back to top

IP Logged

Sale
Forum Administrator

yoyobow

Reply #3 - Oct 8th, 2013 at 4:03pm
Print Post  
Nesto mnogo kvarova (fabrickih gresaka) na vrhunskoj i preskupoj opremi  Cool

Back to top

IP Logged

Administrator
Forum Administrator

I love YaBB 2.6.11!

Reply #4 - Oct 8th, 2013 at 4:07pm
Print Post  
Mole se cenjeni clanovi da ne koriste nepristojne reci.

The Administrator.
Back to top
IP Logged

Page Index Toggle Pages: 1
Send TopicPrint

« Board Index ‹ Board  ^Top