Page Index Toggle Pages: 1 [2]  Send TopicPrint
 10 Koroknai Karolj na SP Field u Zagrebu (Read 4191 times)
TAP3AH
Junior Member
**

Re: Koroknai Karolj na SP Field u Zagrebu
Reply #15 - Aug 22nd, 2014 at 6:33pm
Print Post  
Bravo za Karolja! Svaka čast, 18. na svetu je uspeh, samo takav...

Bez zlobe: Čudno je da član TTkom kritikuje kalendar, u izradi kojeg i sam učestvuje Undecided

Back to top

IP Logged

darko
Senior Member

Reply #16 - Aug 22nd, 2014 at 7:20pm
Print Post  
nema to veze sa kalendarom nego sa planovima sta zelimo kao savez, na duze i krace staze i organizacijom priprema u skladu sa tim

Back to top
IP Logged

boxy85
Full Member

Reply #17 - Aug 22nd, 2014 at 8:36pm
Print Post  
Savez bi kao neko ko se slepo drzi pravila WA(FITA) trebao da podrzi sve strelicare jednako bez obzira da li oni pucaju suvi target, field ili 3D. po meni bi trebalo da svaki klub posalje bar jednog najboljeg takmicara(nemoj da neko pokrene opet pricu ko je takmicar a ko rekreativac) na redovna mesecna ili dvomesecna okupljanja potencijalnih reprezentativaca. Zasto svaki klub? Pa iz jednog prostog razloga. Da bi svi imali istu mogucnost da rade sa selektorom i da napreduju, pa kasnije ta znanja da prenesu u svoje klubove. Trenere nema svaki klub, jos uvek. Redovni seminari ne postoje. Znam da nismo bogat savez al ajde da svi udruzimo sredstva pa da pozovemo nekog svetski poznatog trenera da odrzi predavanje i mozda polaganje za zvanje trenera. Ovako se sve svodi na licna iskustva i gledanje snimaka i citanje knjiga.  Mi se u sustini svi igramo strelicarstva

Back to top

IP Logged

Goran Arambasic
New Member
*

Reply #18 - Aug 24th, 2014 at 10:00am
Print Post  
Cestitam, takodje, Karolju na hrabroj borbi u tolikoj konkurenciji i rezultatu.  Nadam se da je sve to pocetak razvoja tradicionalnog, BB, instivtivnog strelicarstva kod nas, a ima nas!  Smiley Samo nedostaje prava edukacija, pa da se mladji usmere, isklesu Smiley u BB strelicare. Cestitam jos jednom Karolju

Back to top

IP Logged

Page Index Toggle Pages: 1 [2] 
Send TopicPrint

« Board Index ‹ Board  ^Top